Beykoz Diyaliz Merkezi

Dialife Beykoz Diyaliz Merkezimiz, SGK ile anlaşmalı olup, 30 adet hemodiyaliz cihazı ile 180 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt yapı ve donanıma sahiptir.
Beykoz Diyaliz Merkezi.

Dialife Beykoz Diyaliz Merkezimiz sabah öğle ve akşam seansı olmak üzere günde 3 seans hizmet vermektedir.

20 yılı aşkın diyaliz tecrübesi olan mesul müdürümüz, tecrübeli ve deneyimli hemodiyaliz hemşirelerimiz ve diğer sağlık çalışanlarımızdan oluşan kadromuz ve diyaliz tedavisinde ki tecrübemiz sayesinde hastalarımıza kaliteli hizmet vermekteyiz. Ayrıca diyaliz merkezimizde hastalarımız için bir adet İç Hastalıkları Uzmanı ile Diyaliz hekimi ve problemli vakalarımızı danışmak için de konsültan Nefroloji uzmanı hizmeti sağlanmaktadır.

Dialife Beykoz Diyaliz Merkezimizde 15 Adet Braun Dialog marka hemodiyaliz makinesi, 8 Adet Fresenius 4008 S hemodiyaliz makinesi, 7 adet Gambro ve 1 Adet Nipro marka olmak üzere toplam 31 Adet Hemodiyaliz Makinesi bulunmaktadır.

30 hemodiyaliz makinesi için üretim yapma kapasitesine sahip RO(Reverse Osmosis) su sistemi ve Endotoksin Filtresi  bulunmakta olup her sabah günlük su analiz ölçümleri tarafımızdan yapılmaktadır, ayrıca üç ayda bir  Akredite edilmiş Laboratuarlar tarafından su analizleri yapılmaktadır.

Dialife Beykoz Diyaliz Merkezimizde 3 adet servis aracı mevcut olup hastalarımız evlerinden alınmakta ve tedavi sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadır. Bu servis araçları hastalarımız için özel olup sunulan servis hizmeti karşılığında hiçbir ücret talep edilmemektedir.  

Ayrıca diyaliz merkezimizde hastalarımız için kahvaltı hizmeti verilmekte olup ücretsizdir.

Merkezimizin SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşması olup hastalarımızın tedavileri tamamen SGK tarafından karşılanmakta olup fark ücreti veya herhangi bir isim altında ücret alınmamaktadır.

İletişim Bilgisi

Çubuklu Mh. Kireç Ocağı Cd. No:1 Beykoz / İstanbul

Tel:  +90(216) 331 22 00 

Fax: +90(216) 331 22 01

Diyaliz ve merkezlerimizle ilgili daha fazla bilgi için

lütfen bizimle iletişime geçiniz

Bize Ulaşın