Ana Sayfa
Dialife Diyaliz Grubu Hakkında.

Dialife Diyaliz Grubu Hakkında

DİALİFE DİYALİZ GRUBU diyaliz sektöründe hastalara sunulan hizmet standardının "diyalizde yaşam ve kalite" odaklı olmasını hedefleyerek 2014 yılında kuruldu.

Dialife Diyaliz Grubu Beykoz bölgesi, Çekmeköy bölgesi ve Kadıköy bölgesinde olmak üzere üç diyaliz merkezinde faaliyet göstererek Anadolu yakasının cihaz sayısı ve hasta kapasitesi en yüksek diyaliz grubu olmuştur.

İstanbul Anadolu yakasında yaklaşık 2,5 milyon insanın yaşadığı Beykoz, Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kadıköy ve Şile gibi ilçelere hizmet verebilecek altyapı ve hizmet kalitesine sahip diyaliz merkezlerimizde tecrübeli ve deneyimli hemodiyaliz hekimleri,  diyaliz hemşireleri ve diğer sağlık çalışanlarından oluşan kadromuz ve diyaliz tedavisinde ki tecrübemiz en üst seviyede olup hasta memnuniyeti yüksek seviyelerde tutulmaktadır.

Dialife Şirket Tarihçesi

Dialife Diyaliz Grubu diyaliz sektörüne 2014 yılı Nisan ayında Beykoz Çubuklu’ da bulanan 23 makineli diyaliz merkezini devir alarak başlamıştır. Bu süreci takiben  2015 yılı şubat ayında Çekmeköy Hayat Diyaliz Merkezinin devir işlemlerine  start verilmiş,  Nisan ayında hasta kabulüne başlanmıştır.

2015 yılı Haziran ayında aynı bölgede yer alan ve 20 adet hemodiyaliz makinesi bulanan Özel Çekmeköy Diyaliz Merkezi devir alınarak Çekmeköy Hayat Diyaliz Merkeziyle birleştirilmiştir.

2016 yılı Aralık ayında Anadolu yakasının ilk diyaliz merkezlerinden biri olan Transmed Diyaliz Merkezinin devir  alınma  işlemlerine  başlanarak 2017 yılı ocak ayında hasta kabulüne başlanmış .

Temmuz 2019 tarihinde Koşuyolu ATA diyaliz merkezinin satın alma işlemleri tamamlanmış ve Dialife Diyaliz Grubu bünyesine katmıştır.

Ekim 2019 tarihinde Koşuyolu Ata Diyaliz Kadıköy'de ki yeni binasına taşınarak Dialife Kadıköy Ata Diyaliz İsmi ile hasta alımına başlamıştır.

Mayıs 2020 tarihinde Dialife Sancaktepe Diyaliz merkezimiz hizmetinize açılmıştır.

Grubumuz diyaliz sektöründeki faaliyetine hali hazırda İstanbul Anadolu yakasında bulunan  Dialife Beykoz Diyaliz Merkezimizde  31 adet diyaliz makinesi, Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezimizde  48 adet diyaliz makinesi, Dialife Ata Diyaliz Merkezimizde  30 adet diyaliz makinesi ile devam etmektedir. Ayrıca Dialife Ata Diyaliz Merkezimizde bulunan Ev hemodiyalizi Eğitim makinemiz ile ev diyalizi talebinde bulunan hastalarımıza hizmet sunmaktayız.

Kliniklerimizde  halen yaklaşık 550 hastamıza hizmet verilmekte  olup mevcut kapasitesi ile  yaklaşık 700 hastaya hizmet verebilecek alt yapı bulunmaktadır.

Diyaliz ve merkezlerimizle ilgili daha fazla bilgi için

lütfen bizimle iletişime geçiniz

Bize Ulaşın