Çekmeköy Diyaliz Merkezi

Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezimiz, SGK ile anlaşmalı olup, 48 adet hemodiyaliz cihazı ile 250 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt yapı ve donanıma sahiptir.
Çekmeköy Diyaliz Merkezi.

Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezimiz sabah ve öğle olmak üzere günde 3 seans hizmet vermektedir.

15 yılı aşkın diyaliz tecrübesi olan mesul müdürümüz, tecrübeli ve deneyimli hemodiyaliz hemşirelerimiz ve diğer sağlık çalışanlarımızdan oluşan kadromuz ve diyaliz tedavisinde ki tecrübemiz sayesinde hastalarımıza kaliteli hizmet vermekteyiz. Ayrıca diyaliz merkezimizde hastalarımız için bir adet İç Hastalıkları Uzmanı ile Diyaliz hekimi ve problemli vakalarımızı danışmak için de konsültan Nefroloji uzmanı hizmeti sağlanmaktadır.

Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezimizde 25 adet Braun Dialog marka hemodiyaliz makinesi, 11 adet Fresenius 4008 S marka hemodiyaliz makinesi ve 12 adet Gambro marka olmak üzere toplam 48 Adet Hemodiyaliz Makinesi bulunmaktadır.

48  hemodiyaliz makinesi için üretim yapma kapasitesine sahip RO(Reverse Osmosis) su sistemi ve Endotoksin Filtresi  bulunmakta olup her sabah günlük su analiz ölçümleri tarafımızdan yapılmaktadır, ayrıca üç ayda bir  Akredite edilmiş Laboratuarlar tarafından su analizleri yapılmaktadır.

Dialife Beykoz Diyaliz Merkezimizde 5 adet servis aracı mevcut olup hastalarımız evlerinden alınmakta ve tedavi sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadır. Bu servis araçları hastalarımız için özel olup sunulan servis hizmeti karşılığında hiçbir ücret talep edilmemektedir.  

Ayrıca diyaliz merkezimizde hastalarımız için kahvaltı hizmeti verilmekte olup ücretsizdir.

Merkezimizin SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşması olup hastalarımızın tedavileri tamamen SGK tarafından karşılanmaktadır. Sunulan tedavi hizmeti karşılığında fark ücreti veya herhangi bir isim altında ücret alınmamaktadır.

İletişim Bilgisi

Necip Fazıl Mh. Alemdağ Cd. No:888 Ümraniye / İstanbul

Tel:  +90(216) 415 5656 

Fax: +90(216) 415 56 06

Diyaliz ve merkezlerimizle ilgili daha fazla bilgi için

lütfen bizimle iletişime geçiniz

Bize Ulaşın