Dailife Kadıköy Ata Diyaliz

Dialife Kadıköy ATA Diyaliz Merkezimiz, SGK ile anlaşmalı olup, 30 adet hemodiyaliz cihazı ile 180 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt yapı ve donanıma sahiptir.
Dailife Kadıköy Ata Diyaliz.

Dialife Kadıköy ATA Diyaliz Merkezimiz sabah, öğle ve akşam olmak üzere günde 3 seans hizmet vermektedir.

22 yılı aşkın diyaliz tecrübesi olan mesul müdürümüz, tecrübeli ve deneyimli hemodiyaliz hemşirelerimiz ve diğer sağlık çalışanlarımızdan oluşan kadromuz ve diyaliz tedavisinde ki tecrübemiz sayesinde hastalarımıza kaliteli hizmet vermekteyiz. Ayrıca diyaliz merkezimizde hastalarımız için bir adet İç Hastalıkları Uzmanı ile Diyaliz hekimi ve problemli vakalarımızı danışmak için de konsültan Nefroloji uzmanı hizmeti sağlanmaktadır.

Ayrıca Evde Hemodiyaliz tedavisi için 2 Adet Fresenius 4008 Klasik eğitim makinesi bulunmaktadır. Evde hemodiyaliz tedavisi olmak isteyen hastalarımız için klinğimizde eğitimler verilmekte, eğitim süresince resmi işlemler için gerekli tüm prosedürler gerçekleştirilmektedir.

Kliniğimizde bulunan hemodiyaliz makineleri için gerekli üretimi yapma kapasitesine sahip RO(Reverse Osmosis) su sistemi ve Endotoksin Filtresi  bulunmakta olup her sabah günlük su analiz ölçümleri tarafımızdan yapılmaktadır, ayrıca üç ayda bir  Akredite edilmiş Laboratuarlar tarafından su analizleri yapılmaktadır.

Dialife ATA Diyaliz Merkezimiz 6 adet servis aracı mevcut olup hastalarımız evlerinden alınmakta ve tedavi sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadır. Bu servis araçları hastalarımız için özel olup sunulan servis hizmeti karşılığında hiçbir ücret talep edilmemektedir.  

Ayrıca diyaliz merkezimizde hastalarımız için kahvaltı hizmeti verilmekte olup ücretsizdir.

Merkezimizin SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşması olup hastalarımızın tedavileri tamamen SGK tarafından karşılanmaktadır. Sunulan hizmet karşılığında  fark ücreti veya herhangi bir isim altında ücret alınmamaktadır.

İletişim Bilgileri;

Eğitim Mah. Poyraz Cad. Ömerbey Çıkmazı Sk. No:1 Kadıköy / İstanbul

Tel:  0(216) 327 68 27

Fax: 0(216) 428 94 93

Diyaliz ve merkezlerimizle ilgili daha fazla bilgi için

lütfen bizimle iletişime geçiniz

Bize Ulaşın